Podstawy profesjonalnych przemówień publicznych

Fabryka Mów Basic

Warsztat dla rozpoczynających przygodę z profesjonalnym przemawianie, zaprojektowany w taki sposób, żeby przekazać minimum niezbędnej teorii i maksimum praktyki. Wiedza, umiejętności oraz doświadczenie, które zdobędziesz sprawią, że Twoje wystąpienia będą skuteczne i efektywne, a Ty zyskasz znaczącą przewagę nad konkurencją.

Korzyści

Zobaczysz zupełnie inny, nowy sposób tworzenia skutecznych prezentacji i przemówień. Twoje przemówienia i prezentacje staną się zrozumiałe, zaczną trafiać do odbiorców, a Ty staniesz ekspertem w przykuwaniu uwagi widzów. Zbuduj pewność siebie, wynikającą z poszerzenia świadomości swoich umiejętności. Poznasz narzędzia, które pozwolą tworzyć zrozumiałe i przekonujące prezentacje i przemówienia. Rozpoczniesz przygodę z przemawianiem – najlepszym biznesowym narzędziem do budowania marki, wizerunku i sprzedaży.

PROGRAM

 
Paralaksa tła
 

Fabryka Mów Body Talks

Wokół komunikacji niewerbalnej narosło wiele mitów i przeinaczeń. Od słynnego eksperymentu Alberta Mehrabiana do dzisiejszych trenerów, uczących sztywnych reguł zachowań na scenie, bez wyjaśniania, dlaczego coś działa. Nauczmy się, jak można wchodzić na scenę, gestykulować, zarządzać postawą i energią tak, żeby wspierać przekaz prezentacji.

Korzyści

Będziesz wyglądać jak pewien siebie mówca. I tak się czuć. Widownia będzie postrzegać Twoje gesty jako wspierające prezentację. Zdobędziesz świadomość tego, jak funkcjonuje mowa ciała. Rozpoczniesz przygodę ze świadomym ruchem na scenie. Dostaniesz umiejętność zarządzania energią w czasie prezentacji.

PROGRAM

 
 

Fabryka Mów Delivery

Narzędzia do budowania relacji z widownią Mówi się, że “Content is King” -- to, co mówimy, jest najważniejsze, ale… Ale najlepsza opowieść, czytana przez beznamiętnego, bezimiennego lektora - jest niestrawna. Nauczmy się zatem być obecni na scenie, interpretować to, co mamy do powiedzenia, podkreślać rzeczy najważniejsze i pomagać naszej widowni rozumieć to, co ważne.

Korzyści

Zobaczysz, co się zmienia, kiedy patrzysz słuchaczom w oczy - i jakie to jest proste. Poznasz najważniejsze narzędzie w mówieniu i nauczysz się go prawidłowo używać. Zrozumiesz, jak można operować głosem, podkreślając elementy historii i przykuwając uwagę widowni. Nauczysz się, co jest ważne w zdobyciu zaufania widowni, jak z niego korzystać i jak się do tego przygotować.

PROGRAM

 
 

Fabryka Mów Evaluation

Zdobądź najnowocześniejsze i najskuteczniejsze narzędzia informacji zwrotnej i rozwoju osobistego. Informacja zwrotna jest podstawą rozwoju, daje możliwość oglądania się “z zewnątrz”, z punktu widzenia widowni, w sposób nieosiągalny dla osób trenujących samemu. Skuteczne narzędzia pozwalają uzyskać mierzalne efekty do zdobywania wiedzy o tym, w jaki sposób można być lepszym mówcą i efektywniej rozwijać warsztat przemówień.

Korzyści

Dowiesz się od widowni, które z elementów Twojej prezentacji działają, a które trzeba usprawnić. Nauczysz się porządkować informację zwrotną i pracować nad najważniejszymi elementami. Zaczniesz widzieć w prezentacjach i przemówieniach narzędzia, które na Ciebie nie działają. I zrozumiesz, dlaczego inni mówcy są nieskuteczni. Przygotujesz każdą kolejną prezentację nie dla siebie, ale dla widowni. A widownia Cię za to pokocha. Przestaniesz bać się przemawiania, wiedząc, w czym jesteś dobry.

 
 

Fabryka Mów Power Point

Stwórz prezentację, która wspiera przesłanie, budzi emocje i fascynuje słuchaczy. O Power Poincie powiedziano już wszystko. Większość standardowych, korporacyjnych prezentacji ma tylko jeden cel: zarzucić widownię taką ilością źle prezentowanych informacji, żeby widownia straciła przytomność, a przynajmniej zainteresowanie treścią. Zobaczmy zatem, jak przygotować prezentację, która jest prosta w formie i skuteczna w działaniu.

Korzyści

Zrozumiesz, jak działają na widownię poszczególne elementy prezentacji - slajdy, animacje, przejścia. Nauczysz się, jak nie przeładować Power Pointa treścią i elementami, które przeszkadzają w odbiorze. Stworzysz prezentację, która zaczyna się trzęsieniem ziemi. A potem jest już tylko lepiej. Jak u Hitchcoka. Wyrzucisz z prezentacji slajdy i informacje, które są zbędne. Widownia będzie zachwycona. Dostaniesz zestaw prostych zasad, dotyczących projektowania estetycznych i czytelnych slajdów.

PROGRAM

 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Wyślij wiadomość

* W przypadku braku kontaktu w ciągu 24h od wysłania wiadomości, prosimy o ponowne wysłanie e-maila bezpośrednio na sekretariat@wswp.pl, pomijając formularz kontaktowy
Wyższa Szkoła Wystąpień Publicznych nie jest szkołą w rozumieniu ustawy z dnia 7.09.1991 roku o systemie oświaty a także w tej chwili nie posiada jeszcze akredytacji wydawanej przez Państwową Komisję Akredytacyjną powołaną przez Ministra Edukacji Narodowej. Wyższa Szkoła Wystąpień Publicznych na dzień jej uruchomienia jest wyłącznie zastrzeżonym znakiem towarowym Prestige Business Group.